forum krewniakow

Poprzedni temat «» Następny temat
Oddaj krew - wygraj krówki
Autor Wiadomość
Allia 

Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2014-08-28, 16:56   Oddaj krew - wygraj krówki

Cytat:
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy do udziału w konkursie, który ogłaszamy wspólnie z Akcją Dawcom w Darze - www.dawcomwdarze.pl

Wśród osób, które we wrześniu 2014 honorowo oddadzą krew i przyślą zdjęcie potwierdzającego to wpisu w legitymacji HDK rozlosujemy trzy (kilogramowe) opakowania “Krówek Kujawskich”, jako bonus, do przysługujących krwiodawcom czekolad. Krówki te będą miały okolicznościowe opakowania, wykonane specjalnie na tę okazję. Prosimy o przysyłanie zdjęć mailem na adres dawcomwdarze@gmail.com, lub MMS’em na numer 603 305 401.

Będziemy bardzo wdzięczni za udostępnianie tej informacji oraz wszelką inną pomoc w jej rozpowszechnianiu.

https://www.facebook.com/KrowkaKujawska

ppp 
One life, live it!

Grupa krwi: A Rh+
Ilość oddanej krwi: 8,6l
Wysłany: 2014-09-06, 23:28   

Ale lipa, oddałem pod koniec sierpnia i jeszcze książeczki zapomniałem :przestraszony:

Adam P. 

Grupa krwi: AB Rh-
Ilość oddanej krwi: 1,8l
Wysłany: 2014-09-07, 08:18   

I tak nie zweryfikują :P

Mi termin wypada na ostatni możliwy dzień

Allia 

Wysłany: 2014-09-30, 16:30   

Dzisiaj kończy się Konkurs Akcji Dawcom w Darze i Krówki Kujawskiej, jutro rozpoczynamy kolejną edycję konkursu, której partnerem jest Cukiernia Jagiellońska.

Wśród osób, które w październiku 2014 honorowo oddadzą krew i przyślą zdjęcie potwierdzającego to wpisu w legitymacji HDK, rozlosujemy trzy opakowania makaroników Cukierni Jagiellońskiej - www.cukiernia-jagiellonska.pl - jako bonus, do przysługujących krwiodawcom czekolad. Prosimy o przysyłanie zdjęć mailem na adres dawcomwdarze@gmail.com lub MMS’em na numer 603 305 401 (do 31.10.2014).

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, prosząc równocześnie o pomoc w rozpowszechnieniu informacji o nim.

bajkjo 

Grupa krwi: 0 Rh-
Ilość oddanej krwi: 9,15 l
Wysłany: 2014-10-21, 19:49   

Uwielbiam krówki :bra: Czemu w tej edycji ich nie ma :wstyd: Może wyślę zaległe foto a oddanie krwi we wrześniu? :hyhy:
Ostatnio zmieniony przez bajkjo 2014-10-21, 19:50, w całości zmieniany 1 raz  

dzemek 

Ilość oddanej krwi: ponad 20 l
Wysłany: 2014-10-22, 11:32   

Konkurs został już rozstrzygnięty, teraz trzeba powalczyć o nagrodę od Cukierni Jagiellońskiej :)

HannahKathleen 

Grupa krwi: B Rh+
Ilość oddanej krwi: 820ml
Wysłany: 2014-10-22, 12:00   

Eh, a ja akurat oddałam krew 30 września... :) Październik to jeszcze nie był... :P

------
Dziwna ilość krwi oddanej wynika z zasłabnięcia podczas drugiej donacji i jej przerwania na 370 mililitrów... :P

Odpowiedz do tematu