forum krewniakow

Poprzedni temat «» Następny temat
[WOLONTARIAT] Wspólnota Burego Misia
Autor Wiadomość
Takeszi 

Grupa krwi: 0 Rh-
Ilość oddanej krwi: 11,15 litra
Wysłany: 2014-07-05, 20:08   [WOLONTARIAT] Wspólnota Burego Misia

Witam, jeśli ktoś nie ma jeszcze planów wakacyjnych a chciałby je miło spędzić w towarzystwie osób niepełnosprawnych jako ich opiekun, a przede wszystkim przyjaciel to zapraszam do kontaktu. Wyjeżdżamy na obóz już niedługo bo 14.07 i będziemy bawić się pod Kościerzyną aż do końca lipca.

Natomiast jeśli ktoś byłby zainteresowany działalnością we Wspólnocie, która zajmuje się osobami niepełnosprawnymi umysłowo i czasami również fizycznie na co dzień, tzn. orgnizując różne wyjścia (kręgle, pływalnia, muzea itp.) oraz imprezy jak bale andrzejkowe, wigilie itp. i zamieszkuje w, bądź w pobliżu Poznania, Bytomia czy Krakowa to również zapraszam na PW- osobiście działam w Poznaniu ale do ognisk w innych miastach mogę dać namiary :)

Jestem we Wspólnocie od 5 lat, jest to wspaniała przygoda i przyjaźń na całe życie z osobami które dają wiele ciepła i miłości w sposób całkowicie bezinteresowny. Na co dzień spotykamy się z naszymi przyjaciółmi minimum raz w miesiącu organizując różnego typu atrakcje jak wspominane wyjścia np. do kina albo jakieś imprezy w szkołach jak np. bal andrzejkowy. A raz do roku, w okresie wakacyjnym udajemy się na teren Osady Burego Misia w Nowym Klinczu pod Kościerzyną gdzie przez ok. 2,5 tygodnia towarzyszymy naszym przyjaciołom zapewniając im opiekę, rozrywkę oraz sami korzystając bardzo dobrze się bawiąc. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to zachęcam do kontaktu, najlepiej mailowego: marcin.taszarek@gmail.com
Ostatnio zmieniony przez Takeszi 2014-07-05, 20:15, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu