forum krewniakow

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Sandman
2014-07-10, 02:02
Pismo z centrum krwiodawstwa
Autor Wiadomość
tomczak93 

Grupa krwi: A Rh-
Ilość oddanej krwi: 2850 ml
Wysłany: 2014-02-17, 16:26   Pismo z centrum krwiodawstwa

Witam,
31 stycznia oddawałem krew. Dzisiaj przyszło do mnie pismo z centrum krwiodawstwa, że wyniki wykonanych badań wskazują na konieczność ich powtórzenia. Dalej pisze, że do czasu wykonania dodatkowych badań specjalistycznych nie mogę oddawać krwi. Na badanie mam się zgłosić w sierpniu 2014 :/
Jest mi to bardzo nie na rękę bo do sierpnia jeszcze 3 razy bym oddał krew. No trochę się tym pismem nie pokoje. 31 stycznia oddawałem krew po raz 6 i nigdy nie było żadnych problemów.
Mam problemy z barkiem i ostatnio miałem wykonywany rezonans magnetyczny. w opisie badania piszę coś o zmianach obrzękowych szpiku. i teraz to pismo. Dostał może ktoś kiedyś takie pismo i może wie o co chodzi ?

Martens 

Grupa krwi: 0 Rh+
Ilość oddanej krwi: 56,150
Wysłany: 2014-02-17, 21:09   

Chodzi o to, co zostało napisane - dopóki nie powtórzysz badań, nie wolno ci oddawać krwi. To, że ci to nie na rękę, nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Co tu jest do tłumaczenia...

Chodzi też o to, żebyś uszanował regulamin tego forum, czyli pisał poprawnie po polsku oraz przed zadaniem pytania używał funkcji "szukaj" zamiast powielać tematy. Wtedy znalazłbyś np. ten: http://forum.krewniacy.co...&highlight=list

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi