forum krewniakow

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Danyeru
2011-01-27, 23:38
Pytanie
Autor Wiadomość
cieniowata 

Grupa krwi: A Rh-
Ilość oddanej krwi: 1350 ml
Wysłany: 2011-01-27, 23:26   Pytanie

Witam mam pytanie. Nie wiem czy to dobre miejsce na takie pytania ale w sumie chodzi o krew.
Więc ogólnie nie pale nic w sensie, że zioła etc.
Ale dziś jak wracałam do domu to wstąpiłam do znajomych ( oni mają kanciapę w piwnicy ) i poszłam w sumie tylko zapalić ( papierosa ) i po chwili przyjechała policja i zaczęła wszystkich spisywać ( mnie też w sumie nie wiem czy spisali czy tylko wzięli dane czy nie poszukiwani etc ) no i znaleźli tam jakiś worek ( PUSTY ) nie wiem po czym podejrzewam, że to zioło. I moje pytanie brzmi: czy jak by mieli brać na wykrycie THC czy innych specyfików to by wzięli od razu czy może za jakiś czas przyjdzie mi pismo, że mam się zgłosić na badanie ?
Boję się w sumie bo jak ma przyjść jakieś pismo to pewnie do domu i do szkoły a ja nie dość, że chodzę do Katolickiego Liceum to jeszcze klasa maturalna i przydałoby się mieć zachowanie w miarę a z drugiej strony moja mama by mnie rozniosła. Więc nie orientujecie się jak to jest ?
Od razu by wzięli czy za jakiś czas pismo przyjdzie ? do domu ?

Pozdrawiam

Danyeru 
Wredny PasQd

Grupa krwi: B Rh+
Ilość oddanej krwi: 27960ml i BAN
Wysłany: 2011-01-27, 23:38   

Jeżeli worek był pusty, a zachowanie nie wskazywało na bycie pod wpływem środków odurzających, to nic Ci nie przyjdzie.
Dane spisali dla zasady. ;)

"Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany
poglądów, bez podawania przyczyny."

Raymundo 

Ilość oddanej krwi: 10,97L
Wysłany: 2011-01-27, 23:39   

Nie no, loooz, jak nie znaleźli narkotyków to nic nie zrobią nawet jakby chcieli.
Po prostu spisali Twoje dane, i jak drugi raz Cię przyłapią na tym samym, będą mogli Cię zaprosić na komendę żebyś złożyła wyjaśnienia. A tak w ogóle to czym oni uzasadnili to, że Was spisują?

cieniowata 

Wysłany: 2011-01-27, 23:41   

Kurczę mam nadzieję, że tak jest jak mówisz :)
Zawsze.. no kurde zawsze jestem tam gdzie nie trzeba :P

[ Dodano: 2011-01-27, 23:44 ]
Raymundo napisał/a:
Nie no, loooz, jak nie znaleźli narkotyków to nic nie zrobią nawet jakby chcieli.
Po prostu spisali Twoje dane, i jak drugi raz Cię przyłapią na tym samym, będą mogli Cię zaprosić na komendę żebyś złożyła wyjaśnienia. A tak w ogóle to czym oni uzasadnili to, że Was spisują?

Wiesz w sumie to nie wiem bo ja tam rzadko siedzę ale podejrzewam, że chodzi o samo siedzę a mieszkam w bloku gdzie co drugie mieszkanie to starsza kobieta/małżeństwo i im to przeszkadza. No w sumie nie znaleźli no oprócz tego pustego worka opakowania nie wiem co to było. W sumie nawet nie wiem czy to było spisanie. Policjant mówił, że to w razie czego jak ktoś jest poszukiwany. W sumie sama nie wiem bo przydarzyło mi się coś takiego pierwszy raz. No i najbardziej obawiam się tego, że przyjdzie jakieś pisemko do domu. Wezwanie czy coś.

Danyeru 
Wredny PasQd

Ilość oddanej krwi: 27960ml i BAN
Wysłany: 2011-01-27, 23:53   

Spisują dane i podają do 00
00 sprawdza listy gończe lokalne, krajowe, międzynarodowe, po czym podaje informację zwrotną.
Więc, jeżeli Cię nikt nie poszukuje policyjnym listem gończym, to nic Ci nie przyjdzie.
Dosyć często legitymują/spisują za samo siedzenie/stanie gdzieś.

"Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany
poglądów, bez podawania przyczyny."

cieniowata 

Wysłany: 2011-01-27, 23:56   

Jejku dziękuję Wam wszystkim za te odpowiedzi.
w sumie aż lepiej mi się zrobiło :)

fotomis 

Grupa krwi: A Rh+
Ilość oddanej krwi: ZHDK
Wysłany: 2011-01-28, 00:10   

Danyeru napisał/a:
Dosyć często legitymują/spisują za samo siedzenie/stanie gdzieś.

Dokładnie. Ja zostałem niedawno spisany, bo miałem szyby w samochodzie oskrobane z lodu zgodnie z wymogami ustawy (tzn. czołowa i boczne), zamiast bardziej. Więc luuuzik.. ;)

Nawiasem mówiąc, zgodnie z polskim prawodawstwem karane jest posiadanie niektórych substancji, nie ich spożywanie. Sam fakt bycia nawalonym jak patefon nie świadczy o tym, że się ten środek rekreacyjny posiadało - wbrew temu, co czasem twierdzi aparat represji, usiłując "wymęczyć" na podejrzanym przyznanie się do posiadania.

Michał

Martens 

Grupa krwi: 0 Rh+
Ilość oddanej krwi: 56,150
Wysłany: 2011-01-28, 11:26   

cieniowata, spokojnie. Raczej nic Cię w związku z tym nie spotka, gdyby były jakiekowiek podejrzenia, że posiadasz lub handlujesz narkotykami, zostałabyś zatrzymana od razu i przeprowadzono by określone czynności (przeszukanie osoby i rzeczy, przesłuchanie itd.). A nawet jeśli ktoś Cię wezwie, to po pierwsze - nie panikuj, po drugie - spokojnie opowiedz rodzicom co i jak, po trzecie - odezwij się na PW ;)

Odpowiedz do tematu