forum krewniakow

Poprzedni temat «» Następny temat
Oświadczenie woli, ICE i krew karta
Autor Wiadomość
AdalbertMazurek 

Grupa krwi: 0 Rh+
Ilość oddanej krwi: 11250ml
Wysłany: 2009-06-23, 17:40   

Zdarzają się szaleńcy, którzy po pijaku nie umieją jeździć samochodem, a jednak wyjeżdżają. Jak w ogóle myśleć o wychodzeniu z domu, czy przeprowadzeniu staruszki przez jezdnię? Argument bez sensu.
A co do ogólnego rejestru to w sumie byłbym za, ale tylko do momentu, gdy byłoby to dobrowolne. Nie chciałbym by państwo wiedziało wszystko o mnie, gdzie jestem, co robię, co jem i na co się leczę. A jak ktoś to lubi to ok, tylko niech to robi za własne pieniądze, a nie za pieniądze podatników, którzy może akurat nie chcą takiego systemu.

Alu 

Grupa krwi: A Rh+
Ilość oddanej krwi: 8,1 l
Wysłany: 2009-06-26, 17:50   

Jak idziesz do lekarza w przychodni to czy ktoś się ciebie pyta czy zgadzasz się na podanie wszystkich potrzebnych im danych?? Bo mi się jeszcze nie zdarzyło... Zakładają kartę i tyle. A wystarczyło by te papierowe karty z różnych przychodni, szpitali, gabinetów etc. przerobić na wersję elektroniczną do której dostęp by był w każdym szpitalu w Polsce

AdalbertMazurek 

Grupa krwi: 0 Rh+
Ilość oddanej krwi: 11250ml
Wysłany: 2009-06-27, 01:14   

No właśnie, bo się przyjęło "że tak jest" i "państwo ma wiedzieć wszystko o tobie".

Odpowiedz do tematu