forum krewniakow

Poprzedni temat «» Następny temat
krople do oczu
Autor Wiadomość
Tereskaa
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-29, 09:22   krople do oczu

Witam.
Mam takie pytanie, czy można oddać krew biorąc krople do oczu przeciwzapalne? Zbliża mi się donacja a chciałabym wziąć ze sobą koleżankę, która aktualnie bierze krople do oczu i mi się tu miga od pójścia ;)

Kocur
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-29, 11:22   

To zależy czy działają tylko miejscowo czy też ogólnoustrojowo (przenikają do krwioobiegu), a zatem od ich przeznaczenia i składu.
Najlepszym sposobem na otrzymanie wiarygodnej odpowiedzi będzie wizyta "potencjalnej donatorki" u lekarza w punkcie krwiodawstwa. :)

Tereskaa
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-29, 11:57   

Kocur napisał/a:
To zależy czy działają tylko miejscowo czy też ogólnoustrojowo (przenikają do krwioobiegu), a zatem od ich przeznaczenia i składu.
Najlepszym sposobem na otrzymanie wiarygodnej odpowiedzi będzie wizyta "potencjalnej donatorki" u lekarza w punkcie krwiodawstwa. :)

Dzięki kocurku za odpowiedź, chyba rzeczywiście najlepiej będzie zapytać w RCKiK, w tym celu zawlokę ;) tam koleżankę :hyhy: Niech i ona wpadnie w ten nałóg bo ja się już nie mogę doczekać donacji :P

Lesiu 
Ambasador

Grupa krwi: A Rh+
Ilość oddanej krwi: ZHDK III
Wysłany: 2007-11-29, 18:00   

Tereskaa, ogólnie z moich wypytywań w RCKiK żadne krople do oczu nie dyskwalifikują dawcy, nawet krople jaskrowe które są kroplami ciśnieniowymi nie przeszkadzają.

MASZ KLASĘ? Pomagaj razem z nami!!!
KREWNIACY CLUB TRÓJMIASTO

Odpowiedz do tematu