forum krewniakow

Poprzedni temat «» Następny temat
Akcja "Krew Ratuje Życie" - TRÓJMIASTO
Autor Wiadomość
mati.777 

Grupa krwi: A Rh+
Ilość oddanej krwi: 2,25l
Wysłany: 2007-10-23, 00:41   Akcja "Krew Ratuje Życie" - TRÓJMIASTO

Witam,

10 listopada 2007 w Gdańsku Żabiance, od godz. 10 do 14, kolo kosciola pw. Chrystusa Odkupiciela, będziemy po raz 10 (od 2005 roku) gościć ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa i trwać będzie akcja pod hasłem "Krew ratuje życie".

Po raz trzeci będziemy się starali zrobić coś więcej - nie tylko oddać krew.

8 września zorganizowaliśmy akcję krwiodawstwa i festyn pod hasłem "Bezpieczna droga" gdzie mówiliśmy o potrzebie bezpieczeństwa na drogach. Nasze zaproszenie przyjęły służby mundurowe, fundacje, stowarzyszenia i prywatne firmy:

http://www.odkupiciel.net...d=608&Itemid=50

A tu można sprawdzić efekty naszego działania:

http://www.odkupiciel.net...d=613&Itemid=50
http://www.galeria.czywar...stwo/index.html

Na naszej akcji 8 września 2007 krew oddało także kilku kierowców i stąd zrodził się pomysł kolejnej akcji z ich udziałem.

10 listopada pogoda na Pomorzu będzie już raczej nie specjalna więc na ten dzień planujemy akcje krwiodawstwa i zaproszenie kilkunastu trójmiejskich fanklubów różnych marek samochodów i motorów. Wiemy, że są to ludzie świadomi ciągłej potrzeby krwi w naszych szpitalach a jednocześnie na tyle otwarci i chętni do pomocy, że już mamy deklaracje uczestnictwa w tej dopiero planowanej imprezie.

Dla zmotoryzowanych - tych na czterech czy na dwóch kolkach ale nie tylko, bo dla każdego kto będzie chciał oddać krew, planujemy kawę, domowe ciasto, myślimy o jakiś konkursach, może zaproszeniu jakiegoś VIP-a.
Już pozyskaliśmy kilku sponsorów. Po prostu nie chcemy tylko ściągnąć tych ludzi do nas by oddali krew,
chcemy także coś dla nich przygotować, by poczuli się docenieni, by poczuli się u nas dobrze.

Wszystko jest w fazie przygotowań, mamy trochę czasu ale chciałbym spytać czy w jakieś formie, wybranej i odpowiedniej dla Was, chcielibyście uczestniczyć w naszym wydarzeniu?

Jeżeli ktoś jest zainteresowany oddaniem krwi proszę o kontakt, ponieważ chcemy znać przybliżoną ilość osób :)

Serdecznie zapraszam,
w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości podaję moje namiary:
mail: mati.777@wp.pl
gg: 4110263

Pozdrawiam
MATI
Ostatnio zmieniony przez Sarnuś 2007-10-23, 20:05, w całości zmieniany 1 raz  

mati.777 

Wysłany: 2007-10-26, 00:00   

[CIACH] Może jednak znajdziecie chwilkę by wziąć udział w naszej akcji? :) Niby na tym forum jest najwięcej ludzi, którzy oddają krew, a jak na razie nikt się do nas nie przyłączył...

ZAPRASZAM SERDECZNIE DO WZIĘCIA UDZIAŁU W NASZEJ AKCJI! :)
Ostatnio zmieniony przez Danyeru 2007-10-26, 00:02, w całości zmieniany 1 raz  

Monikagdynia 
Wredna pasQda

Grupa krwi: 0 Rh+
Ilość oddanej krwi: 7.65 L
Wysłany: 2007-10-26, 00:13   

w zasadzie 10 listopada mam wolne :) tak więc bardzo możliwe, że się zjawię i oddam krew ( o ile mnie dopuszczą, bo to kilka dni za szybko...)

Gość

Wysłany: 2007-10-26, 22:26   

Też postaram się przyjść :)

mati.777 

Wysłany: 2007-10-26, 23:10   

Monikagdynia, Lesiu, wpisałem Was na listę, więc mam nadzieję, że zaszczycicie nas swoją obecnością ;) Ambulans będzie czekał, aż wszystkie osoby z listy oddadzą krew, więc nie możecie zawieść ;)

Pozdrawiam i czekam na kolejne osoby :) Lista wciąż otwarta :]

Monikagdynia 
Wredna pasQda

Wysłany: 2007-10-27, 00:10   

Aaaaajjjjj, to jest sobota (to na który ja miesiąc lookałam ...) :/ pewnie na październik.
Postaram sie bardzo, ale od razu mówie, ze w każdą sobotę coś (szkoła albo praca) :/
sorQ za zamieszanie

Marciagd 

Ilość oddanej krwi: 10.35 l
Wysłany: 2007-10-27, 17:00   

Monikagdynia napisał/a:
Aaaaajjjjj, to jest sobota (to na który ja miesiąc lookałam ...) :/ pewnie na październik.

Moniś, ja też źle sprawdziłam i myślałam, że jestem tego dnia w pracy :)

także Mati, ja zawitam, oddać krwi nie będę mogła ale wpadne :) więc jak trzeba w czymś pomóc, to śmiało mów, bo mieszkam na przeciwko AWFu :) więc bliziutko...

Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd, choćby o te dziesięć godzin stąd

mati.777 

Wysłany: 2007-10-27, 21:39   

Marciagd, pomocy na dzień dzisiejszy nie potrzebujemy bo nie ma za bardzo w czym pomóc ale serdecznie zapraszam ;)
Monikagdynia, czyli rozumiem, że Ciebie nie będzie? Bo nie wiem czy skreślać Cię z listy czy może jednak znajdziesz jakiś sposób, żeby nas odwiedzić i oddać troszkę życiodajnego płynu ;)

Monikagdynia 
Wredna pasQda

Wysłany: 2007-10-27, 21:42   

Przepraszam, ale skreśl mnie z listy. Bardzo bym chciała, ale jednak inne plany.
10 od rana nie będzie mnie w 3mieście.

sqbana 

Grupa krwi: AB Rh+
Ilość oddanej krwi: 1350 ml
Wysłany: 2007-10-28, 10:49   

No ja bym chętnie popełzła, ale pewnie będę w domu w tym czasie. Więc nie obiecuję, że będę :) Pozdros.

mati.777 

Wysłany: 2007-10-28, 11:52   

sqbana, poproszę wtedy o info jak będziesz wiedziała czy będziesz :)

Aktualna lista z tego forum:
1. Lesiu
2. Sqbana (czekam na potwierdzenie)
3. ....

Ktoś jeszcze jest chętny? Coś mało osób jak na takie tematyczne forum ;) ZAPRASZAM! Lista wciąż otwarta :)

Gość

Wysłany: 2007-10-28, 12:20   

mati.777, jak na razie wszystkie osoby które się wypowiedziały w tym wątku forum są organizatorami jakiś zbiórek krwi i brali udział w wielu akcjach Krwiodawstwa.
Wszyscy oddajemy krew na bieżąco. My głównie zachęcamy ludzi do oddawania krwi, a sam piszesz że "nie ma za bardzo w czym pomóc" więc ja to rozumiem, że odpowiednia liczba osób już jest :)
Ja zdecydowanie wolę oddawać krew w centrum niż w autobusie, wiec nie obiecuję że na pewno oddam (będzie to zależało od mojego samopoczucia i stanu zdrowia). Ale tak czy inaczej postaram sie przyjść aby Was (organizatorów akcji) poznać :D

sqbana 

Grupa krwi: AB Rh+
Ilość oddanej krwi: 1350 ml
Wysłany: 2007-10-28, 14:18   

mati.777, będę 10ego w 3miescie, bo siostra przyjezdza, więc przyjdę na zbióreczkę, a jeśli będę mogla, to oddam :D Więc do zobaczenia :D

mati.777 

Wysłany: 2007-10-28, 23:11   

Lesiu, co do osób potrzebnych przy naszej akcji to sprawy jeszcze nie zamykam ponieważ może coś wyniknąć w tygodniu przed akcją, ale to jak coś będę informował, że potrzebujemy wsparcia ;) Nawet jeżeli nie będziesz chciał czy mógł oddać krwi to i tak zapraszam, może nawiążemy jakąś większą współpracę ;)
sqbana, będziemy czekać! możesz namówić też siostrę by też oddała krew (o ile może) albo jakiś znajomych przyciągnąć ;)

Aktualna lista z tego forum:
1. Lesiu
2. Sqbana
3. ....

Marciagd 

Ilość oddanej krwi: 10.35 l
Wysłany: 2007-10-31, 13:02   

mati.777 napisał/a:
Nawet jeżeli nie będziesz chciał czy mógł oddać krwi to i tak zapraszam, może nawiążemy jakąś większą współpracę

hyhy można połączyć nasze siły ;] i wspólnie jakąś kolejną zbiórkę zorganizować... także ekipa 3miesjkich krewniaków się zapewne pojawi 'popatrzeć'

Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd, choćby o te dziesięć godzin stąd

Odpowiedz do tematu