forum krewniakow

Poprzedni temat «» Następny temat
"Zliczenie" krwi...
Autor Wiadomość
Adam Tyszko 

Grupa krwi: B Rh-
Ilość oddanej krwi: 6300
Wysłany: 2011-03-30, 02:09   "Zliczenie" krwi...

Jak najszybciej (i ewentualnie gdzie mogę to zrobić) uzyskać pełne pełne info o ilości oddanej krwi? Pierwszy raz z całą pewnością oddawałem krew podczas akcji na uczelni SGGW ( 1999 lub 2000 rok), później większość donacji była na Wołoskiej w Wawie w szpitalu MSWiA. I ostatnie kilka miało miejsce w Hajnówce (gdzie obecnie mieszkam).
Czy jest szansa żeby w jednym konkretnym miejscu była informacja ze wszystkich punktów w których oddawałem krew? Czy muszę mieć potwierdzenie z każdego punktu?
Zamierzam wrócić do regularnego oddawania a po "żeniaczce" i przeprowadzce ulotniła się gdzieś moja ostatnia legitymacja w której była wpisana ilość oddanej krwi...

Raymundo 

Grupa krwi: B Rh+
Ilość oddanej krwi: 10,97L
Wysłany: 2011-03-30, 08:53   

Raczej będziesz musiał odwiedzić wszystkie punkty w których oddawałeś krew. Bo niema jeszcze ogólnopolskiego systemu w których były by dane o krwiodawcach co z pewnością ułatwiło by życie i centrom krwiodawstwa i szpitalom. Nie wydaje mi się też, że centra się będą kontaktować z tymi w których ktoś wcześniej oddawał krew żeby uzupełnić książeczkę :)

Odpowiedz do tematu