To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Krewniaków
FORUM KREWNIAKÓW

Ogłoszenia i bazar - Aplikacja na iOs

seba7207 - 2014-10-02, 14:23
Temat postu: Aplikacja na iOs
Witam, poszukuję aplikacji na iPhona/iPada. Kiedyś była taka Krwiodawcy, ale widzę że nie jest dostępna w AppleStore. Moze coś zasugerujecie. Zależy mi na tym, żeby przypominała o tym, że można już oddać krew, podliczała, może zawierała jakieś parametry o niskiej hemoglobinie przy danym pobieraniu itp. Dzięki za porady
Pozdrawiam
Seba

kopernik92 - 2014-10-21, 22:05

Z takich aplikacji nic Ci nie podpowiem ale ja robię inaczej: kiedyś nie miałem telefonu z Androidem więc musiałem sobie radzić jakoś. Na telefonie miałem widget "event countdown". Po powrocie z RCK liczyłem kiedy znów mogę oddać krew i płytki. Dodawałem "event" i na pulpicie miałem "zegar" odliczający czas do kolejnej wizyty w centrum. Teraz na Androidzie nie kombinuję i też ściągnąłem podobny wigdet na pulpit.
oligarcha - 2014-12-15, 12:16

przecież tyle to da radę sie zapamiętać albo jakaś karteczka kalendarzyk, zresztą w książece masz datę to zawsze można podliczyc.
seba7207 - 2014-12-15, 12:49

No, ksiażeczki nie wyrobiłem, pomyslę o tym
dzemek - 2014-12-15, 22:23

Z takich rzeczy polecam kalendarz na stronie warszawskiego RCKiK - wpisuje się datę ostatniej donacji, co się oddawało i co następnego zamierza się oddawać :)
piczmar - 2015-04-13, 18:46

a ten link ze strony nie dziala?
http://kainos.pl/blog/aplikacja-dla-krwiodawcow/

To chyba ta appka o ktorej pisales.

Przy okazji, jest jakas apka ktora umozliwia zachowanie historii oddawanej krwi online tak zeby nie stracic po zmianie telefonu?

seba7207 - 2015-04-15, 09:48

Tak, tylko apka jest niedostępna. Pzdr