To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Krewniaków
FORUM KREWNIAKÓW

Krew - Książeczka honorowego dawcy krwi

Anonymous - 2008-05-28, 13:32
Temat postu: Książeczka honorowego dawcy krwi
Witam.
Jestem tu nowy dlatego na samym początku opowiem o swojej przygodzie z oddawaniem krwi. Jakieś 2 miesiące temu pierwszy raz oddałem krew (wujek miał wypadek samochodowy). Na samym początku się strasznie tego bałem (ale ja od dzieciństwa boję się zastrzyków, pobierania krwi itp), ale po oddaniu stwierdziłem, że chciałbym oddawać krew (mnie to nic nie kosztuje a komuś może uratować życie), szczególnie, że (z tego co mi wiadomo) mam dosyć rzadką grupę krwi: AB Rh-
I teraz moje właściwe pytanie:
Po oddaniu krwi nie otrzymałem książeczki honorowego dawcy (z tego co wiem co jednym oddaniu krwi taką książeczkę się dostaje). Oddawałem krew w Stałym Punkcie Pobierania Krwi w Sochaczewie (panie co środę do nas przyjeżdżają ze stolicy). Gdzie mam się zgłosić po książeczkę honorowego dawcy?? Do RCKiK w Warszawie?? Czy mam się zgłosić osobiście, czy mogę listownie/mailowo i książeczkę bym dostał drogą pocztową??

PS. Z góry przepraszam jak temat założyłem w złym dziale.

paraduzy - 2008-05-28, 13:39

ja nie dostalem ksiazeczki przy pierwszym pobieraniu krwi. Dostalem ja dzisiaj jak drugi raz oddałem krew.
M@rcin - 2008-05-28, 14:21

A niektórzy otrzymują przy trzecim razie jak np. johny0075
http://forum.krewniacy.pl...=ksi%B1%BFeczka
Innym razem przesyłają pocztą. Jest naprawdę różnie. Zależy od RCKiKu. Dla pewności możesz przedzwonić do Warszawy albo podejść w najbliższą środę do punktu w Sochaczewie.
Pozdrawiam!

Anonymous - 2008-05-28, 15:18

OK. Dzięki za zainteresowanie się moim problemem i za radę. Zadzwonię do Warszawy, jak to nic nie da to skoczę (pewnie za miesiąc)żeby oddać krew w Sochaczewie (teraz mam taki młyn na uczelni, że ze wszystkim się nie wyrabiam)
Danyeru - 2008-05-28, 15:34

http://forum.krewniacy.pl...=ksi%B1%BFeczka