To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Krewniaków
FORUM KREWNIAKÓW

Honorowe Krwiodawstwo - Akcja "Krew Ratuje Życie" - TRÓJMIASTO

mati.777 - 2007-10-31, 15:08

Marciagd napisał/a:
hyhy można połączyć nasze siły ;] i wspólnie jakąś kolejną zbiórkę zorganizować... także ekipa 3miesjkich krewniaków się zapewne pojawi 'popatrzeć'

Nie będzie to taka duża "impreza" jak 8 września, ale zapraszamy wszystkich :) Szykujemy już powoli plany na akcję 14 czerwca 2088, to jest nasz główny cel i mamy zamiar zorganizować naprawdę DUUUUŻĄ akcję :) Na dzień dzisiejszy szykujemy plany i szukamy sponsorów :] Jeżeli są osoby chętne do pomocy, macie jakieś pomysły lub chcecie nas jakoś wesprzeć to czekam na jakąś wiadomość :)

Marciagd - 2007-10-31, 17:50

mati.777 napisał/a:
akcję 14 czerwca 2088, to jest nasz główny cel i mamy zamiar zorganizować naprawdę DUUUUŻĄ akcję :)

hyhyhyhy to się może jakoś doczłapię o lasce jeśli będę żyć w tym czasie ;) (prawdopodobnie i tak mi to wytną :) )

mati.777 napisał/a:
Jeżeli są osoby chętne do pomocy, macie jakieś pomysły lub chcecie nas jakoś wesprzeć to czekam na jakąś wiadomość :)

krewniacka ekipa zawsze chętna do pomocy ;]

mati.777 - 2007-11-08, 13:51

Potrzebujemy pomocy! Potrzebne są nam 2 osoby - do nalewania kawki, herbatki, nakładania ciasta, itp. Jeżeli są jakieś chętne osoby do pomocy to proszę o kontakt:

mail: mati.777@wp.pl
tel.: 603 411 606
gg: 4110263

sqbana - 2007-11-08, 16:01

Postaram się pogonić siostrę i wyrobić się do 14. Bo ta wariatka ciągnie mnie do Ikei. mati.777, moja nie może, bo ma za słabe żyły a poza tym zapewne zbluzgałaby niemiłosiernie panie pielęgniarki, więc lepiej im tego oszczędzić :P . Ale postaram się ze wszystkich sił zdążyć przed 14 :D .
elendil - 2007-11-09, 21:46

No to Krewniacy elendil też będize. I dam się pokuć, bo rządza krwi wzywa :p
Wpadniemy z Lesiem koło 1130.

pozdro Mati.777

Marciagd - 2007-11-09, 22:32

ja też przybędę :) a z kucia nici i to na dłuuuuuuuuuuuuuuuuuugo :sad:
elendil - 2007-11-10, 15:48

Bardzo dobra zbiórka miło było was poznać :) No i sam oddałem

pozdro

Anonymous - 2007-11-10, 16:07

GRATULACJE :hurra: :hurra: :hurra: Świetna organizacja i bardzo fajny klimat :)
Mam nadzieję, że następnym razem połączymy swoje siły ;)
Zapraszam do naszego Klubu!

elendil - 2007-11-10, 19:20

Lesiu napisał/a:
Zapraszam do naszego Klubu!

Lechu, nie truj im tak, bo ich odstraszysz :p hehehe

Anonymous - 2007-11-10, 20:25

witam

Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy w dniu dzisiejszym oddali krew na rzecz operacji zastawek mojej babci. :bra:

jestem Waszym dłużnikiem....

pozdrawiam :bra:

mati.777 - 2007-11-11, 12:51

Bardzo dziękuje tym którzy, mimo pogody, przyjechali w sobotę na Żabiankę, by wziąść udział w akcji "Krew ratuje życie". Krew oddało w sumie 39 osób!! Dużo więcej chciało oddać krew ale zostali "zdyskwalifikowani". Ilość krwi, którą udało się zebrać można porównać do ilości krwi, która płynie razem w 4 osobach! Więc można powiedzieć, że dzięki Waszemu zaangażowaniu uratowaliśmy 4 istnienia ludzkie czego nie da się przeliczyć na żadne pieniądze! Mam nadzieje, że cali dojechaliście do domów, że się nie pochorujecie po akcji w taką pogodę i że się jeszcze kiedyś spotkamy :)
Podarowane przez Was czekolady jeszcze w tym tygodniu zostaną przekazane do Domu Małego Dziecka w Oliwie.
Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM!! :)

Marciagd - 2007-11-11, 19:27

ja również się ciesze, że mogłam tam wpaść, na chwilę, bo na chwilę, bo złośliwość rzeczy martwych nie pozwoliła mi dłużej tam zagościć....
gratuluję wyników :)

sqbana - 2007-11-12, 23:16

No i mnie się bardzo podobała akcja, super wypas ciacho i herbatka. I chociaż mnie odesłali z banem do końca roku, to jednak bardzo się cieszę, że byłam. Pozdrawiam i mam nadzieję, że w przyszłości zorganizujemy razem jakąś masówkę :)

PS. Ja chce kuuubeeeek :] Ptosię... :D
PS2. Co się stało z flagą, która nas zaatakowała? ;]

Anonymous - 2007-11-13, 11:11

Odpowiadam od końca :)

Flaga jest u nas, zabezpieczona w razie nagłej potrzeby możemy wypożyczyć :)

Co do kubka, zobaczymy czy uda nam się go zdobyć. Następna nasza akcja 19 stycznia 2008 - zamarzniemy stojąc znów na dworze więc zobaczymy jak to będzie. Czy będzie "tylko ściąganie krwi" czy jakieś atrakcje :) Ale na wiosnę i lato będą super imprezy "krwiodawcze" na Żabiance więc zapraszam :)

I przyznam, że chętnie pojawię się na Waszej imprezie by zobaczyć jak działacie i pomóc jakby co :)

Pozdrawiam :)

Monikagdynia - 2007-11-13, 11:14

I Wy się tak bawicie beze mnie ;>
No ale nic, nie myślcie, że następnym razem Wam odpuszczę (więc nie ciesz się tak Lesiu :PP )... :PP
Teraz to był tylko wypadek przy pracy ^^ :PP